Visualització de contingut web

Organigrama

Direcció General de Tecnologies de la Informació i les Comunicacions

Il·lm. Sr. D. José Manuel García Duarte

  • Subdirecció General de Coordinació i Gestió de les TIC - Enrique Valls Muñoz
    • Servei de Coordinació de Projectes TIC i Qualitat - Belén Martorell Doblas
    • Servei de Coordinació Administrativa de les TIC - Fco. Javier Monzó Chafer
    • Servei de Gestió Econòmic Pressupostària de les TIC - Pilar Canet Ferrández
    • Servei d'Organització de les TIC - Miguel Ángel Gimeno Soriano
  • Subdirecció General de Sistemes i Gestió del Lloc de Treball - Alfonso Jiménez Cantos
    • Servei de Sistemes - Jaume Devesa Llinares
    • Servei de Gestió del Lloc de Treball - Laura Casanova Fuset
  • Subdirecció General de Modernització - Javier Balfagón Anadón
    • Servei d'Innovació i Modernització - Javier Cárcel Hernáiz
    • Servei de Components d'Administració Electrònica - María Sánchez Poveda
    • Servei de Sistemes Corporatius - Carmen Ferrer Ripollés
  • Subdirecció General de Telecomunicacions - Marta Monleón Alegre
    • Servei de Comunicacions Corporatives - Cristina Navarro Pitarch
    • Servei de Gestió de l'Espai Radi Elèctric
    • Servei de Telecomunicacions - Santiago Ferrís Gil
  • Subdirecció General d'Informàtica Departamental - Vicent Descals Tormo
    • Servei d'Informàtica per a Presidència i Transparència - Luís Arriarán Marín
    • Servei d'Informàtica per a Igualtat i Serveis Socials - María José Morales Ferrández
    • Servei d'Informàtica per a Economia Sostenible i Ocupació - Nazario Ferrándiz Mingot
    • Servei d'Informàtica per a Agricultura i Medi Ambient - Maite Soret Medel
    • Servei d'Informàtica per a Habitatge i Obres Públiques - José Manuel Catalá Montes
  • Subdirecció General d'Informàtica per a Justícia i Hisenda - María José Ramis Gimeno
    • Servei d'Informàtica per a Administració Pública i Interior - María José Martínez Lianes
    • Servei d'Informàtica per a Administració de Justícia - Xema Alcamí Moneder
    • Servei d'Informàtica en l'àmbit Econòmic Financer - Juliana Romero Sánchez
    • Servei d'Informàtica en l'àmbit de Nòmines i Fons Europeus - Yolanda Martínez Granero
  • Subdirecció General d'Informàtica per a Educació i Innovació - Rafael Gimeno Hernández
    • Servei d'Informàtica per a la Gestió Educativa - Neus Grafiá Espinós
    • Servei d'Informàtica per als Centres Educatius - Cayetano Candela Montes
    • Servei d'Informàtica per a Innovació, Universitat, Cultura i Esport - Jacinto Navarro González
  • Subdirecció General de Ciberseguretat - Carmen Serrano Durbá
    • Servei de Ciberseguretat Corporativa - Mercedes Baroja Toquero
    • Servei de Confiança Digital - Lourdes Herrero Gil
    • Servei de Ciberseguretat Industrial